Sport bez Granic – etap 3

ETAP DOSTĘPNY TYLKO ZIMĄ. Trzeci etap znajduje się w Karłowie (Gmina Radków) i stanowi jednocześnie jedną pętlę narciarskiego Biegu Pabla. Rozpoczynamy na łące powyżej schroniska Michałówka, mając za plecami Szczeliniec Wielki. Pokonując trasę drugiego etapu będziecie obcować z pięknem natury Parku Narodowego Gór Stołowych, podziwiając Szczeliniec Mały.

Początek etapu jest umowny, ponieważ możecie wejść na jego trasę w dowolnym miejscu. Ważne jest to, aby przejść ją zgodnie z kierunkiem wskazanym przez zielone kwadraciki na mapie, zaliczając wszystkie odcinki pomiarowe (pomiędzy zielonym, a czerwonym kwadracikiem) i zakończyć jej pokonywanie w miejscu gdzie ją rozpoczynaliście.

Trasę o długości ok. 5km możecie pokonać w zimie na nartach biegowych (trasa jest utrzymywana ratrakiem ze śladem dla nart biegowych). Tylko od Was zależy, kiedy przystąpicie do naszej zabawy.

Pamiętajcie, aby w czasie pokonywania trasy każdego etapu robić ciekawe zdjęcia i przesyłać je do nas na adres e-mail: sportbezgranic@gorystolowe.info

Jeżeli czytasz te informacje, a nie wiesz jak przystąpić do naszej rywalizacji (zabawy), koniecznie zapoznaj się z instrukcją JAK WZIĄĆ UDZIAŁ

Przewiń na górę
// ----------------------------------------------------------------------------