Sport bez Granic – etap 2

Drugi etap znajduje się w Radkowie (Gmina Radków). Rozpoczynamy z parkingu na ul. Piastowskiej 49, przy Campingu Stołowogórskim nr 26 i poruszamy się w kierunku gór (camping musi znajdować się po Waszej prawej stronie). Pokonując trasę drugiego etapu odwiedzicie radkowski zalew, taras widokowy na górze Guzowata oraz Rynek w Radkowie.

Początek etapu jest umowny, ponieważ możecie wejść na jego trasę w dowolnym miejscu. Ważne jest to, aby przejść ją zgodnie z kierunkiem wskazanym przez zielone kwadraciki na mapie, zaliczając wszystkie odcinki pomiarowe (pomiędzy zielonym, a czerwonym kwadracikiem) i zakończyć jej pokonywanie w miejscu gdzie ją rozpoczynaliście.

Trasę o długości ok. 6km możecie pokonać pieszo na wiele sposobów (bieg, marsz, spacer, nordic walking). Tylko od Was zależy, kiedy przystąpicie do naszej zabawy.

Pamiętajcie, aby w czasie pokonywania trasy każdego etapu robić ciekawe zdjęcia i przesyłać je do nas na adres e-mail: sportbezgranic@gorystolowe.info

Jeżeli czytasz te informacje, a nie wiesz jak przystąpić do naszej rywalizacji (zabawy), koniecznie zapoznaj się z instrukcją JAK WZIĄĆ UDZIAŁ

Przewiń na górę
// ----------------------------------------------------------------------------